Pn, Wt, Pt 830 - 1700 Śr, Czw 830 - 1600 Sob 800 - 1200 Godziny otwarcia:
Warsztaty kulinarne już za nami!
Warsztaty kulinarne już za nami!

Tegoroczne wakacje w tymbarskiej bibliotece rozpoczęły się od warsztatów kulinarnych. Przez dwa dni - 2 i 3 lipca - grupa dzieci pod kierunkiem gospodyń z KGW Podłopień, poznawała tajniki tradycyjnych drożdżowych wypieków.

Każdy kto odwiedził bibliotekę podczas zajęć mógł poczuć aromatyczne zapachy, które unosiły się w budynku oraz spróbować przygotowanych przez uczestników specjałów.

Na początek były wypiekane drożdżówki o różnych smakach: z jagodami, serem i warkocze drożdżowe. W kolejnym dniu dzieci przygotowały pizze z wieloma dodatkami oraz kruche ciasteczka. Na zakończenie zajęć wszyscy zasiedli do stołu, by wspólnie degustować przygotowane pyszności, a na ochłodę były soki od Firmy Tymbark..

Zajęcia to doskonały pomysł na wspólne spędzie wolnego czasu, a co więcej, poprzez zabawę zdobycie nowych umiejętności kulinarnych.

Zajęcia zorganizowano dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark

Dodano: 2024-07-03 22:28:30

tel.

(18) 33 25 680

e-mail.

IZBA PAMIĘCI NARODOWEJ
Izba Pamięci Narodowej
WIRTUALNA WYCIECZKA PO BIBLIOTECE
Wirtualna wycieczka po bibliotece
POLECANE NOWOŚCI
NA BIAŁYCH POLAKÓW OBŁAWA, Wojska NKWD w walce z polskim podziemiem 19

NA BIAŁYCH POLAKÓW OBŁAWA, Wojska NKWD w walce z polskim podziemiem 19

Skrywana historia drugiej wojny polsko-sowieckiej. Sowieci nacierali ławą. Załogę pierwszego samochodu pancernego wystrzelał z lotniczego karabinu maszynowego kapral "Spłonka", drugi pojazd został zniszczony granatem. Wkrótce partyzanci zlikwidowali sowieckie dowództwo, nieprzyja...

Zobacz więcej >>
BIBLIOTEKA w OBIEKTYWIE
Zobacz więcej >>
Copyrights © 2024 Biblioteka Publiczna w Tymbarku